Dříve než začneme

Než se pustíte do programu 21 dní pro život je nezbytné zmínit několik bodů, které vám mohou usnadnit zavedení nových návyků a pravidel v každodenní rutinu. Je potřeba vše automatizovat a minimalizovat obrovské úsilí, které byste museli vynaložit, pokud se projdete například kolem fast foodu a začne vás svádět linoucí se závan přepáleného oleje a v něm se opalujících hranolek.

Jednotlivé body vám pomohou udržet se na správné cestě a užívat si celkový přínost programu 21 dní pro život. Proto nepředbíhejte a důsledně splňte jednotlivé kroky.

Vaše úsilí o změnu životního stylu, doprovázeno odstraněním potravin, které škodí, zahájením pohybu, kterému jste se doposud možná vyhýbali, může být spojeno s určitýmu emočními a psychickými výkyvy. Budete potřebovat mobilizovat všechny své psychické i fyzické zdroje, abyste posílili přesvědčení, že chcete opustit nefunkční a destruktivní návyky a začít fungovat v souladu s potřebami vlastního těla.

Veříme, že již během prvních 21 dnů poznáte, jak můžete jednoduše změnit svůj život. A to i přesto, že právě změnit návyky jednoduché není. Přínosy, které pocítíte vám přinesou úlevu, radost i chuť do další zdravé cesty.

O jaké body se jedná?

  1. Jak si vytvořit návyk
  2. Měření a záznam našeho pokroku
  3. Nebuďte v tom sami
  4. Nakupujte, vařte a jezte základní suroviny
  5. Zbavte se špatných potravin
  6. Jak jíst mimo domov
  7. Pohyb
  8. Vychutnávejte a zpomalte se
 

© 2014-2024, 21 RESTART - vitalita, energie a zdravý životní styl

Realizace: CCN plus s.r.o.